EDUKACJA wg CZARNKA - punkt konsultacyjny KOD - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
23944
post-template-default,single,single-post,postid-23944,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

EDUKACJA wg CZARNKA – punkt konsultacyjny KOD

Wczoraj zbieraliśmy opinie Opolanek i Opolan na temat projektu zmian w edukacji.

Akcja spotkała się z olbrzymim odzewem! Pod namiotem KODu przez 3 godziny rozmawialiśmy z ponad setką mieszkańców naszego miasta (uczniami, nauczycielami, rodzicami i dziadkami), a ponad 70 osób zdecydowało się napisać krótko o swoich odczuciach, niepokojach i zastrzeżeniach wobez proponowanych od września zmian.

Szczegółową relację z wczorajszych konsultacji i planowany dalszy ciąg naszych działań w tej sprawie przedstawimy wkrótce. Materiałów jest bardzo dużo i wymagają opracowania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili wczoraj nasz namiot, a szczególnie tym, którzy mieli chęć i odwagę przekazać nam swoją opinię na piśmie, bo czują, że jest to ich sprawa i nie można być obojętnym! Wszystkie materiały zostaną wykorzystane w dalszych działaniach.

A na razie echa tej akcji w Super Expresie: TUTAJ

 

 

Małgorzata Besz-Janicka
fot: KOD region opolski