Dziś Marsz "My, Naród" - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
4992
post-template-default,single,single-post,postid-4992,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Dziś Marsz "My, Naród"

Dziś Marsz "My, Naród"
Mateusz Kijowski

Szanowni Państwo!
To już dzisiaj spotykamy się w Warszawie, w alei Zielenieckiej, przy Stadionie Narodowym. Marsz „My, Naród” ma pokazać, że Polacy nie godzą się na łamanie prawa, że Polakom zależy na przestrzeganiu Konstytucji, że nie oddamy Polski w ręce samozwańczych proroków dobrej zmiany, którzy hasło „Polska w ruinie” traktują jak obietnicę wyborczą.
My, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, wystąpimy w obronie naszej wolności i demokracji!
Spotykamy się o godzinie 13:00 w sobotę. Przyjeżdżamy z całej Polski. A w niedzielę spotykamy się na Rynku w Łomży o godzinie 13:00, żeby zachęcić do udziału w wyborach uzupełniających do Senatu RP. Również w niedzielę spotykamy się na placu Solidarności w Gdańsku o godzinie 14:00, żeby wyrazić wdzięczność i solidarność z Lechem Wałęsą.
To bogaty w aktywność Komitetu Obrony Demokracji weekend. Pokażmy, że nie zapomnieliśmy o tym, o co walczymy od początku. Pamiętajmy, bądźmy, nie odpuszczajmy!