Dziękujemy za wybory bez picu - Gdańsk 08.12.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
32169
post-template-default,single,single-post,postid-32169,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Dziękujemy za wybory bez picu – Gdańsk 08.12.2023

W dniu 8 grudnia na Dworze Artusa w Gdańsku Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze zorganizował spotkanie „Dziękujemy za wybory bez picu” z uczestnikami Obywatelskiej Kontroli Wyborów, pełniącymi rolę obserwatorów w komisjach wyborczych podczas wyborów parlamentarnych w dniu 15 października 2023 roku.
Na spotkaniu podziękowano obserwatorom wyborów za ich zaangażowanie i aktywny udział w projekcie Komitetu Obrony Demokracji – Obywatelska Kontrola Wyborów ”Wybory bez picu”.
Spotkanie było objęte honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz. Wśród zaproszonych gości, w imieniu Urzędu Marszałkowskiego obecny był wiceprzewodniczący Sopotu i wiceprzewodniczący pomorskiej Platformy Obywatelskiej Marcin Skwierawski, w imieniu senatora Sławomira Rybickiego Dyrektor biura senatora Grzegorz Kuleta, jak również poseł na Sejm Jarosław Wałęsa i posłanka na Sejm Magdalena Kołodziejczak.
Przewodnicząca pomorskiego Komitetu Obrony Demokracji Ewa Topór-Nawarecka przybliżyła ideę projektu „Wybory bez picu”. Były podziękowania za zaangażowanie oraz wręczanie podziękowań koordynatorom i obserwatorom. Zaproszeni goście również wyrażali swoje podziękowania za ogrom pracy włożonej w Obywatelską Kontrolę Wyborów. Prezydent Miasta Gdańska oprócz podziękowań powiedziała – bądźmy aktywni, nie zasypiajmy, patrzmy każdej władzy na ręce!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.