Deklaracje, balony, ulotki – namiot KOD działa - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
11247
post-template-default,single,single-post,postid-11247,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Deklaracje, balony, ulotki – namiot KOD działa

Rozdaliśmy setki ulotek, baloników, nalepek i znaczków. A co najważniejsze, deklaracje członkowskie podpisało kolejnych kilkunastu sympatyków KOD. Namiot KOD w Kielcach miał premierę w czwartek 21 lipca.

Ziemowit Nowak

W czwartek po południu po raz pierwszy ustawiliśmy nasz namiot KOD w Kielcach, aby promować działalność Stowarzyszenia. Namiot stanął na mostku nad Silnicą na deptaku. W ciągu dwóch godzin udało nam się przyjąć deklaracje członkowskie od kilkunastu osób. Wspomagał nas uliczny grajek, saksofonista. Pogoda dopisała, było słonecznie, ale nie za gorąco. Role podzieliliśmy –  jedni pompowali balony, inni je rozdawali wraz z ulotkami, a w namiocie dyżurowaliśmy i przyjmowaliśmy deklaracje od nowych kandydatów na członków KOD.
W tym samym miejscu będziemy dyżurować regularnie, we wtorki, czwartki i soboty.