Debata "Aktywizm społeczny kobiet" - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
26442
post-template-default,single,single-post,postid-26442,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Debata „Aktywizm społeczny kobiet”

Debatę „Aktywizm społeczny kobiet” będzie można oglądać na żywo w opolskiej klubokawiarni OPO i w internecie. Weźmie w niej udział szefowa opolskiego KOD Małgorzata Besz-Janicka.

Będzie to rozmowa kobiet o tym, jak zmieniają świat i jakiego świata chcą. O sile tkwiącej w solidarności kobiet i wyzwaniach, z jakimi się mierzą. O aktywizmie w czasie pandemii i wojny w Ukrainie.
Debatę można będzie obejrzeć na żywo 19 marca (sobota), o godz. 15, w klubokawiarni OPO, w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Będzie również dostępna transmisja online na profilu organizatora — Fundacja im. Romana Kirsteina. Udostępnimy ją również na profilu Komitet Obrony Demokracji region opolski.
Zaproszenie do rozmowy przyjęły:
✅ Sylwia Chutnik — kulturoznawczyni, pisarka i publicystka, feministka, wokalistka zespołu punkowego.
✅ Marina Hulia — nauczycielka, działaczka społeczna, założycielka szkoły dla dzieci koczujących na dworcu Brześć.
✅ Marta Rybicka — fotografka dokumentalna. Podwójna laureatka GRAND PRESS PHOTO 2019, finalistka GPP 2017.
✅ Małgorzata Besz -Janicka — aktywistka społeczna, przewodniczącą opolskiego zarządu regionalnego Komitetu Obrony Demokracji.
✅ Anna Tabisz — wykładowczyni Uniwersytetu Opolskiego, radna miejska i liderka społeczności lokalnej.
Rozmowę poprowadzi Katarzyna Kownacka.
Zapraszamy!