"Przypilnuj z nami wyborów" - Kościerzyna 19.08.2023 - KOD Komitet Obrony Demokracji
Komitet Obrony Demokracji, KOD
Komitet Obrony Demokracji, KOD
31274
post-template-default,single,single-post,postid-31274,single-format-standard,eltd-cpt-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

„Przypilnuj z nami wyborów” – Kościerzyna 19.08.2023

„Przypilnuj z nami wyborów” z takim przesłaniem wyruszyliśmy w sobotę 19 sierpnia już po raz dziewiąty w teren z naszym zaKODowanym namiotem, tym razem do Kościerzyny.

W upale 35st i wilgotności sięgającej chyba 100% rozstawiliśmy namiot na Rynku. Wyjątkowo przy namiocie nie musieliśmy agitować, osoby same przychodziły, praktycznie non stop prowadziliśmy rozmowy przy stoliku. W stałym składzie uczestników wyjazdów w ramach OKW, mimo urlopu z wnukami, pojawiła się jedna z naszych liderek, aby promować #wyborybezpicu przez nasze nagłośnienie. Na rynku wraz z nami byli przedstawiciele partii prodemokratycznych, zbierający podpisy pod listami poparcia do Sejmu. Zdarzały się sytuacje takie, że podchodziły do nas osoby chcące wpisać się na listę poparcia partii politycznych, a do zbierających podpisy podchodziły osoby chcące zostać obserwatorami. Miłym zaskoczeniem było wyjątkowo duże zainteresowanie kontrolą wyborów ze strony młodych ludzi.

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.